Značka Beauty Forum je dnes symbol profesionálních kosmetických veletrhů s více než 30ti letou tradicí. První a největší veletrh Beauty Forum začal v německém Mnichově, kde každoročně probíhá dodnes. Po Paříži, Curychu, Lipsku a dalších městech konečně vstupuje tato značka i do České republiky.

Díky sloučení dvou stávajících českých kosmetických veletrhů vznikl jeden velký a z hlediska přímého prodeje velmi dobrý veletrh, který bude 2x ročně probíhat ve výstavišti PVA Letňany.

Tím se objevila obrovská díra na trhu, protože všichni jsme byli zvyklí na veletrh na výstavišti v Holešovicích. Proto jsme ve spolupráci s největší evropskou sítí profesionálních veletrhů Beauty Forum vytvořili zcela novou akci – Beauty Forum Praha.

Beauty Forum Praha bude probíhat pouze 1x ročně, vždy na podzim a bude se jednat o exkluzivní akci pro profesionály v kosmetice. Kdo ve světě kosmetiky něco znamená, bude na Beauty Forum Praha.

Řada vystavovatelů a nákupčích si dlouhodobě uvědomuje absenci velké B2B akce, kde značky, orientované na profesionály, mohou oslovit to správné publikum. Beauty Forum Praha je přesně takovým veletrhem, který v ČR dlouhodobě chybí. Cílená orientace na kosmetičky, vizážisty, vlasové stylisty, nehtové designerky, nákupčí, majitele salonů – prodejen – eshopů a další lidi z oboru je skvělý zdroj cenných kontaktů k rozvinutí a posílení obchodních aktivit v České Republice.

8-9.listopadu vás přivítáme na prvním oficiálním Beauty Forum veletrhu v České Republice.