Proč na Beauty Forum Praha?

V České Republice dlouhodobě chybí akce, která naplňuje podstatu slova „veletrh“.

Všechny veletrhy, které u nás řadu let běží, se staly tržnicí, kam lidé chodí pro výprodeje, slevy a zboží z čínských eshopů.

Naprostá většina návštěvníků jsou koncoví uživatelé a díky davům lidí, přestali na kosmetické veletrhy chodit profesionálové a odborníci.

Beauty Forum Praha představuje profesionální akci, kde se nákupčí setkávají se značkami, které stojí za to objevit.

Odmítáme prodejce-trhovce a dáváme prostor výhradně takovým firmám, které dlouhodobě budují svou značku. Díky spojení se skupinou Cosmoprof a jejich přímé supervizi můžeme českému trhu nabídnout přesně takovou obchodní platformu, jaká tu dlouhodobě chybí.

Nejsme korporát a nejsme tedy tlačeni umožnit účast úplně každému s cílem mít co nejvyšší zisk. Hledáme renomované firmy s kvalitními produkty. Vybíráme takové vystavovatele, kteří mají profesionálům co nabídnout. Nemusíte se tedy obávat, že by váš stánek sousedil s prodejci bižuterie z aliexpresu.

Přinášíme nový způsob prezentace kosmetických firem a pořádání veletrhů. Beauty Forum Praha není „tržiště“, kam se chodí pro výprodejové zboží a slevy, Beauty Forum Praha je silnou akcí, která profesionálům na straně vystavovatelů i návštěvníků přináší nové možnosti rozvoje jejich byznysu.

Beauty Forum Praha přináší firmám, které budují svou značku na českém trhu, atraktivní skupinu návštěvníků z řad profesionálů. Stojí za to tam být.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *