Jste-li výrobci nebo dovozci kosmetiky, určitě jste se řadu let rozhodovali, na jakém kosmetickém veletrhu se prezentovat. Někteří dávali přednost Holešovicím, jiní Letňanům a někteří (jako my) chodili na oba, dvakrát ročně.

Letos došlo ke sloučení dvou dlouhodobých rivalů a vznikl jeden velký kosmetický veletrh, který dopadl skvěle a musíme ho pochválit. Nicméně řada vystavovatelů dlouhodobě avizuje, že v naší zemi chybí B2B veletrh, orientovaný na profesionály v kosmetickém oboru.

Díky naší dlouhodobé zkušenosti z pozice vystavovatele na veletrzích Beauty Forum, Cosmoprof, Cosmetica, Intercharm a řadě dalších po celém světě, jsme sdíleli stejný názor. Vzniklou díru na trhu se tímto pokoušíme zaplnit a vybrali jsme právě síť Beauty Forum, jejichž koncept ze všech nejlépe sedí právě na Českou Republiku.

Beauty Forum je přesně ten typ kosmetického veletrhu, který u nás chybí a který může být pro mnohé dovozce – výrobce – prodejce vítaným přínosem a platformou, kde se prezentovat těm správným lidem.

Pokud se tedy budete rozhodovat, jestli se prezentovat na Beauty Forum anebo na sloučeném veletrhu v Letňanech, radíme Vám běžte na oba. Beauty Forum bude probíhat pouze jednou do roka jako zajímavá a exkluzivní akce, Letňanský veletrh je oproti tomu dvakrát ročně. Jednou se prezentovat na jaře je dostačující a dvě prezentace na podzim jsou ideální.

Pokud se tedy rozhodnete pro Interbeauty v Letňanech i pro nás – Beauty Forum v Holešovicích, pro svou značku tím uděláte maximum. Za to od nás dostanete 20% slevu na pronájem veletržní plochy i registrační poplatek. Chceme rozdmýchat kosmetický trh v naší zemi a jsme přesvědčeni, že tento způsob osobního setkávání se svými stávajícími i potenciálně novými odběrateli je nejlepší, nejrychlejší a nejlevnější cesta jak rychle vybudovat kvalitní partnerskou distribuční síť.