Nedávno došlo ke sloučení dvou dlouhodobých rivalů a v Letňanech vznikl jeden velký kosmetický veletrh, který je historicky orientovaný zejména na koncové uživatele kosmetiky. Nicméně řada vystavovatelů dlouhodobě avizuje, že v naší zemi chybí B2B veletrh, orientovaný na profesionály v kosmetickém oboru.

Díky naší vlastní dlouhodobé zkušenosti z pozice vystavovatele na mezinárodních veletrzích Beauty Forum, Cosmoprof, Cosmetica, Intercharm a řadě dalších po celém světě, sdílíme stejný názor. Snažíme se proto vytvořit v naší zemi kvalitní B2B veletrh a vybrali jsme právě německou síť Beauty Forum, jejichž koncept ze všech nejlépe sedí právě na Českou Republiku.

Beauty Forum je přesně ten typ kosmetického veletrhu, který u nás chybí a který může být pro mnohé dovozce – výrobce – prodejce vítaným přínosem a platformou, kde se prezentovat těm správným lidem.

Pokud se tedy budete rozhodovat, jestli se prezentovat na Beauty Forum Praha anebo na sloučeném veletrhu v Letňanech, je to jasná volba. My se orientujeme a budeme orientovat na profesionály a nákupčí. Konkurenční veletrh je spíše zaměřen na koncové uživatele a studenty středních škol.

Beauty Forum Praha bude probíhat pouze jednou do roka jako zajímavá a exkluzivní akce.

Chceme rozdmýchat kosmetický trh v naší zemi a obnovit efektivitu kosmetických veletrhů, která za poslední roky značně upadla. Jsme přesvědčeni, že tento způsob osobního setkávání s profesionály, na které se Beauty Forum Praha zaměřuje, je nejlepší, nejrychlejší a nejlevnější cesta jak efektivně vybudovat kvalitní partnerskou distribuční síť.