NEDĚLE 2.5. 2021

Diamond Nails Creation 2021

Nehtová soutěž určena pro profesionály i pro laiky!

První kolo je tzv. „domácí“ do 31. 3. 2021

Úkolem soutěžícího v rámci domácí části je:

nazdobit kamínky nude nehty na jedné ruce ve tvaru mandle a délky volného okraje 2 cm. Svoji práci nafotíte a odešlete na email nehty@beautyforum.cz do 31.3.2021. Fotografie musí být z těchto úhlů: horní, přední a 2x boční (pravá i levá strana).  Na základě těchto prací odborná porota vybere deset soutěžících a ty postoupí do finálového kola, které proběhne v neděli 2.5.2021 na veletrhu Beauty Forum v pražských Holešovicích.

Druhé kolo je finálové 2. 5. 2021 na veletrhu Beauty Forum v Praze

Téma soutěže: Diamond Nails Creation

Zadání:

Úkolem soutěžícího je za 60 min. nazdobit nehty ve tvaru mandle na jedné ruce modelky kameny různých tvarů a velikostí. Jsou povoleny všechny velikosti, tvary a barvy kamenů. Nehty budou vytvořeny předem na levé ruce vlastní modelky gelem, akrylem nebo polygelem, ale pouze na šablony! Délka volného okraje bude 2 cm (měřeno zespod od přírodního nehtu). Nehty musí být perfektní, v souladu s kritérii a budou kontrolovány před zahájením soutěže. Na nehtech může být použita pouze jedna barva gelu, nebo gel laku a musí být aplikována též před soutěží a překryta top coatem. Modelka bude mít na sobě vlastní černé tričko a nude make-up.

Registrace a dotazy: nehty@beautyforum.cz

Registrační poplatek: 0,– bez poplatku (vzhledem ke korona krizi) Soutěže probíhají pod odbornou záštitou: INDIGO NAILS LAB ČR s.r.o.