Nail Artist Master Championship 2021

SOBOTA 1. 5. 2021

Soutěž určena pouze pro profesionály v oboru (nutno doložit ŽL nebo doklad o rekvalifikaci).

Vítěz(-ka) postoupí na WorldCup NailArt v rámci Beauty Forum Mnichov 2021!

První kolo soutěže je tzv. „domácí“ do 31. 3. 2021 – téma Summer

Úkolem soutěžícího v rámci domácí části je:

nazdobit nehty ve tvaru salonní mandle a délky volného okraje 1 cm na téma Summer. Svojí práci nafotíte a odešlete na email: nehty@beautyforum.cz nejpozději do 31.3.2021. Fotografie musí být z těchto úhlů: horní, přední a 2x boční (pravá i levá strana).  Na základě těchto prací odborná porota vybere deset soutěžících finalistů, kteří postoupí do druhého kola, které proběhne v sobotu 1. 5. 2021.

Druhé kolo je finálové, proběhne dne 1. 5. 2021 na veletrhu Beauty Forum Brno na Brněnském výstavišti.

Téma pro finálové kolo je: “Máj, lásky čas”

Zadání:

Úkolem soutěžícího je za 60 min. nazdobit nehty ve tvaru salonní mandle na obou rukách modelky na téma “Máj, lásky čas” technikou ruční malby. Jsou povoleny barevné gely, gel laky, inky, akvarelové a akrylové barvy. Nehty budou vytvořeny předem na vlastní modelce kamuflážním gelem, akrylem nebo polygelem, ale pouze na šablony! Délka volného okraje bude 1 cm (měřeno zespod od přírodního nehtu). Nehty musí být perfektní, v souladu s kritérii a budou kontrolovány před zahájením soutěže. Modelka bude mít na sobě vlastní černé tričko a nude make-up.

Registrace a dotazy: nehty@beautyforum.cz

Registrační poplatek: 0,– letos bez poplatku (vzhledem ke korona krizi) Soutěže probíhají pod odbornou záštitou: INDIGO NAILS LAB ČR s.r.o.