Středa, 23 června, 2021

Proč se zúčastnit veletrhů BEAUTY FORUM?

V České Republice dlouhodobě chyběly beauty eventy pro profesionály, které by se dokázaly rovnat zahraničním veletrhům. Díky mnohaletému partnerství s německým řetězcem Beauty Forum jsme sjednali licenci této značky. První veletrh pro profesionály Beauty Forum v České republice na sebe nenechal dlouho čekat. Uspořádali jsme ho v roce 2019.

V rámci veletrhů Beauty Forum dáváme prostor kvalitním značkám i zajímavým projektům. Díky spojení se skupinou Cosmoprof v roce 2021 můžeme českému trhu nabídnout obchodní platformu, která v našich končinách nemá obdoby.

VeletrhY Beauty Forum představujÍ profesionální akcE, na kterÝCH se nákupčí setkávají se značkami, co stojí za to objevit.

Veletrhy Beauty Forum oživujeme řadou inovací. Jednou z nich je start-up zóna pro začínající podnikatele, druhou propojení osobního kontaktu s online světem a o těch dalších si povíme až příště…

Kromě veletrhu samotného naše partnery aktivně a zcela zdarma propagujeme nejen na sociálních sítích, ale také skrze spojení s řadou kvalitních influencerů. Nově navíc partnerům pomáháme s prodejem jejich produktů online či prostřednictvím PR článků zveřejněných na našem partnerském portálu Full of Beauty.

Proč podporujeme partnery veletrhů Beauty Forum? Protože chceme, aby byli úspěšní!

Další články

Odpovědět

Vložte svůj komentář
Zadejte své jméno

Sledujte nás

22,037FansLike
2,829FollowersFollow
17,900SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Novinky