Home BEAUTY FORUM PRAHA

BEAUTY FORUM PRAHA

[tdc_zone type=”tdc_content”][vc_row][vc_column][vc_single_image media_size_image_height=”400″ media_size_image_width=”800″ image=”939″ size=”contain”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][td_block_text_with_title custom_title=”BEAUTY FORUM PRAHA” f_post_font_family=”fs_9″ f_h1_font_family=”fs_9″ f_h2_font_family=”fs_9″ f_h3_font_family=”fs_9″ f_h4_font_family=”fs_9″ f_h5_font_family=”fs_9″ f_h6_font_family=”fs_9″ f_list_font_family=”fs_9″ f_bq_font_family=”fs_9″]

Jelikož si nejsme jisti stabilitou situace ohledně hromadných eventů v letošním roce a nechceme naše akce opakovaně rušit kvůli případným vládním nařízením, rozhodli jsme se veletrhy BEAUTY FORUM v České republice naplánovat až na rok 2022.

Oficiální termín konání veletrhu BEAUTY FORUM PRAHA

12. 11. 2022 až 13. 11. 2022 (sobota a neděle) – Průmyslový palác nebo Křižíkovy Pavilony, Výstaviště Praha v Holešovicích

Sobota bude jako v předchozích letech určena výhradně pro profesionály v oboru beauty, zatímco v neděli bude veletrh otevřen také pro širokou veřejnost.

Průmyslový palác měl už loni vstoupit do rekonstrukce, nicméně její přesný termín stále ještě nebyl potvrzen. Proto jsme připraveni veletrh uspořádat buď ve střední hale a pravém křídle Průmyslového paláce, anebo ve dvou halách Křižíkových pavilonů, které jsou umístěny přímo za Průmyslovým palácem. Místo konání veletrhu BEAUTY FORUM PRAHA tedy závisí na rozhodnutí města, kdy se Průmyslový palác rozhodne rekonstruovat. Děkujeme za pochopení.

O průběhu konání veletrhu BEAUTY FORUM PRAHA vás budeme průběžně informovat.

[/td_block_text_with_title][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]