Neděle, 25 července, 2021

COSMOPROF

V květnu 2021 se Cosmoprof (Bologna Fiere, s.p.a.) stal 100% vlastníkem značky Beauty Forum (Health and Beauty, GmbH) a zároveň i naším hlavním partnerem.

FULL OF BEAUTY

Online portál, e-shop a tištěný časopis o kosmetice Full of Beauty je hlavním mediálním partnerem všech našich veletrhů.

DI ANGELO COSMETICS

Prémiová česká kosmetická značka s mezinárodní působností Di Angelo Cosmetics je hlavním sponzorem a partnerem všech našich veletrhů.

SURFACE PROFESSIONAL MAKE-UP SCHOOL

Špičková česká škola make-upu pro profesionály a všechny milovníky kosmetiky SURFACE professional make-up school je naším partnerem nejen v rámci veletrhů, ale také supervizorem soutěží a odborným poradcem v oblasti dekorativní kosmetiky.

ASOCIACE KOSMETICKÝCH OBORŮ ČR

Nová nezisková organizace Asociace kosmetických a kadeřnických oborů ČR klade velký důraz na vzdělanost a odbornost svého vedení a je garancí kvality pro všechny své členy.

MAXWELL

Maxwell je prestižní česká agentura v oboru školení prodeje, prodejních dovedností, obchodních strategií, marketingu a mnoho dalšího. Zároveň je také naším stálým partnerem, který profesionálům z oboru beauty nabízí oborový seminář, který dokáže zcela změnit jejich pohled na propagaci vlastní značky a zlepšit jejich prodejní dovednosti.